Przeskocz do treści
Wystawa

WIELKIE MARZENIA – Małopolski Konkurs Plastyczny- WYNIKI KONKURSU I WERNISAŻ

grupowe
rodzinne
darmowe

Wyniki konkursu dostępne są na stronie:

Zapraszamy do zapoznania się z nimi i tym samym wszystkich nagrodzonych i ich rodziny, opiekunów i nauczycieli na sobotni wernisaż i rozdanie nagród: 28.10.2023 o godz. 10:00.

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” Klub Kultury ”Chełm” zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Małopolskim Konkursie Plastycznym:

„WIELKIE MARZENIA Superbohater to Ja!”

Uwielbiamy opowieści o superbohaterach, każdy z nas marzył o tym, aby mieć jakąś super moc: latać, przenosić się w czasie, być niewidzialnym czy stawiać wielkomilowe kroki, ratować potrzebujących. Pytanie jednak brzmi,  jakim ja mogę być superbohaterem tu i teraz, w swoim świecie, tu na Ziemi. Jako mały człowiek o wielkich marzeniach zostanę superbohaterem  dla … no właśnie dla kogo? i zostanę superbohaterem w … no właśnie w  czym? Może to nie będzie fantastyczny lot w kosmos lub odkrycie cudownego lekarstwa, może to będzie mój pomysł jak sprawić, aby spełniło się marzenie moich przyjaciół, rodziny. Co zrobić, aby zobaczyć uśmiech  i szczęście osób potrzebujących i poczuć tą wielką radość. To jest to!

Możecie to pokazać światu poprzez obraz –  pracę plastyczną, używając  różnych technik: rysunku – kredkami, ołówkiem, pastelami, tuszem; malarstwa – różnymi farbami, grafiki. Możliwości użycia kartki są jak świat długi i szeroki – nieograniczone. Tym bardziej świat marzeń.

Zapraszamy do indywidualnego zinterpretowania tematu i wykonania go w ulubionej technice, bądź odkrycia swoich możliwości w zupełnie nowej do tej pory nie znanej!

Celem konkursu jest:

  • Przedstawienie własnych marzeń i ich realizacji
  • Pobudzenie twórczej wyobraźni i pracy dziecka
  • Umożliwienie dzieciom i młodzieży zaprezentowanie swojego talentu plastycznego
  • Propagowanie wśród dzieci i młodzieży różnych technik plastycznych

Prace należy dostarczyć osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00 lub pocztą do Klubu Kultury Chełm: ul. Chełmska 16, 30-238 Kraków.

Ostatecznym terminem dostarczenia prac jest piątek  13.10.2023r.

Regulamin konkursu do pobrania: REGULAMIN

Formularz konkursu do pobrania: FORMULARZ

Oświadczenie konkursu do pobrania: OŚWIADCZENIE *

* oświadczenie nie jest wymagane w przypadku zapis

Powiązane wiadomości

Skip to content