Przeskocz do treści
Bez kategorii

Szkiełko i Oko edukacja przyrodnicza

W imieniu firmy „Szkiełko i Oko edukacja przyrodnicza” zapraszamy do spędzenia wakacji w naszym klubie.

Zaplanowane są 5 turnusy:

Turnus 1: 26 – 30 czerwca

Turnus 2: 17 – 21 lipca

Turnus 3: 24 – 28 lipca

Turnus 4: 21 – 25 sierpnia

Turnus 5: 28 sierpnia – 1 września

Poniżej kilka istotnych informacji:

Główna idea:

Na naszych półkoloniach stawiamy przede wszystkim na wycieczki i czas spędzony na powietrzu. Chcemy odkrywać przyrodę w bliższych i dalszych okolicach Krakowa. Chodzić po lasach i łąkach, szukać mieszkańców rzek i pól  a także eksperymentować w zaciszu Klubu Kultury Chełm. Poza wycieczkami w teren, odwiedzać będziemy ciekawe muzea i miejsca w Krakowie związane ze sztuką i historią naszego miasta, brać udział w grach terenowych, szaleć na placu zabaw, brać udział w warsztatach i rozgrywać niezliczone partie w przeróżne gry planszowe 

O kadrze:

Opiekunowie to: Pani Asia (Joanna Hajduk) i Pani Ewa (Ewa Pierzchała), obecna na półkoloniach również w ubiegłych latach. Jesteśmy osobami z wykształceniem przyrodniczym (ukończone studia wyższe z biologii lub ochrony środowiska). Mamy wieloletnie doświadczenie w pracach w terenie oraz równie bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Wszyscy opiekunowie ukończyli kursy wychowawców kolonijnych lub kierowników wypoczynku. Podczas wycieczek jesteśmy w stanie dostarczyć informacji z zakresu szeroko pojętej przyrody i odpowiedzieć na (prawie wszystkie) dziecięce pytania 

„Papierologia” i dodatkowe korzyści, o których warto wiedzieć:

Wypoczynek ze Szkiełkiem i Okiem jest akcją pieczołowicie zorganizowaną. Z dużą dokładnością dbamy o dopełnienie wszystkich koniecznych formalności. Kadra ma udokumentowane uprawnienia, potrzebne do organizacji i prowadzenia wypoczynku dla dzieci. Akcja jest zgłoszona do sanepidu (kontrole, które mieliśmy podczas wcześniejszych półkolonii, nie wykazały żadnych uchybień  ). Półkolonie zgłoszone są również do Kuratorium Oświaty (kontrole z kuratorium również przeszliśmy bardzo pozytywnie  ). Ponieważ akcja jest zarejestrowana w Kuratorium, rodzice na podstawie faktury mogą ubiegać się o zwrot kosztów wypoczynku u swoich pracodawców.

Liczebność grup i podstawowe informacje:

– w każdym turnusie bierze udział nie więcej niż 15 dzieci, znajdują się one pod stałą opieką 2-3 osób od godziny 7:30-16:30

– zapewniamy obiady, które uwzględniają dietę dziecka (wg. informacji dostarczonych przez rodziców/opiekunów)

– do dyspozycji dzieci jest plac zabaw

– organizujemy wycieczki i kreatywne zajęcia

– wiek uczestników 7-12 lat

– półkolonie odbywają się w Klubie Kultury „Chełm” w Krakowie, ul. Chełmska 16.

Cena i promocje:

Cena jednego turnusu (5 dni) to 850 zł. Przygotowaliśmy jedną promocję – promocja First minute  – osoby, które wpłacą zaliczkę za turnus przed 26 maja, otrzymują rabat w wysokości 50zł/turnus.

UWAGA! W cenę za turnus wliczone zostały wszystkie bilety, w tym przejazdy autokarem, bilety MPK i wstępy. Cena za turnus zawiera również koszty obiadów, ubezpieczenia i materiałów na zajęcia.

UWAGA 2! Nie przyjmujemy zapisów na pojedyncze dni. Taka opcja będzie możliwa nie wcześniej, niż na tydzień przed rozpoczęciem turnusu, wyłącznie w przypadku istnienia wolnych miejsc na danym turnusie.

ZAPISY:

tel: 609 477 317

kontakt@szkielkoioko.edu.pl

Przy rezerwacji wymagana jest wpłata wysokości 300 zł/os/za każdy turnus oraz wypełnienie karty uczestnika. Przy braku wpłaty do 5 dni od zapisu i nie wypełnieniu karty uczestnika rezerwacja przepada. Rezerwację można odwołać najpóźniej 21 dni przed rozpoczęciem turnusu. Po tym czasie wpłata nie jest zwracana.

Skip to content