Kalendarium wydarzeń
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
01 lip pt,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
04 lip pon,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
05 lip wt,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
06 lip śr,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
07 lip czw,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACJE Z MUZYKĄ - PIANINO/ŚPIEW
07 lip czw,
WAKACJE Z MUZYKĄ - PIANINO/ŚPIEW
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
08 lip pt,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
11 lip pon,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYDEŁKUJ!
11 lip pon, 10:00
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYDEŁKUJ!
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
12 lip wt,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYDEŁKUJ!
12 lip wt, 10:00
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYDEŁKUJ!
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
13 lip śr,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYDEŁKUJ!
13 lip śr, 10:00
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYDEŁKUJ!
WAKACJE Z MUZYKĄ - PIANINO/ŚPIEW
14 lip czw,
WAKACJE Z MUZYKĄ - PIANINO/ŚPIEW
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
14 lip czw,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYDEŁKUJ!
14 lip czw, 10:00
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYDEŁKUJ!
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
15 lip pt,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYDEŁKUJ!
15 lip pt, 10:00
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYDEŁKUJ!
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
18 lip pon,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYJ!
18 lip pon, 10:00
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYJ!
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
19 lip wt,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYJ!
19 lip wt, 10:00
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYJ!
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
20 lip śr,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYJ!
20 lip śr, 10:00
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYJ!
WAKACJE Z MUZYKĄ - PIANINO/ŚPIEW
21 lip czw,
WAKACJE Z MUZYKĄ - PIANINO/ŚPIEW
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
21 lip czw,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYJ!
21 lip czw, 10:00
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYJ!
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
22 lip pt,
WAKACJE Z MUZYKĄ - GITARA
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYJ!
22 lip pt, 10:00
WAKACYJNY KLUB ROBÓTEK RĘCZNYCH - SZYJ!
WAKACJE Z MUZYKĄ - PIANINO/ŚPIEW
28 lip czw,
WAKACJE Z MUZYKĄ - PIANINO/ŚPIEW
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Konkurs Plastyczny "Portret Rodzinny- Portret Bliskiej mi Osoby" 2022

Konkurs Plastyczny "Portret Rodzinny- Portret Bliskiej mi Osoby" 2022

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy szkołom, przedszkolom, domom kultury oraz nauczycielom, a przede wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego „Portret rodzinny- portret bliskiej mi osoby” za udział w konkursie.

Każda praca była interesująca i w każdej pracy dało się odczuć zawarty kawałek serca do portretowanej osoby.

Gratulujemy wszystkim instytucjom wspaniałych podopiecznych, uczestnikom - każdemu z osobna, gratulujemy dobrej pracy i odwagi podjęcia konfrontacji konkursowej.

Wysoki poziom prac pod względem artystycznym oraz technicznym, jak również ciekawy sposób przedstawienia bliskiej osoby portretującego, bardzo nas ucieszyły. Jury w składzie: Elżbieta Jaros-Wasilewska, Małgorzata Dworzak, Anna Kulka wyróżniło 29 prac.

Otrzymaliśmy 267 prac od osób indywidualnych i od około 41 instytucji kulturalnych i oświatowych.

Laureatami drugiej edycji konkursu „Portret rodzinny- portret bliskiej mi osoby” zostali:

Kategoria wiekowa 5-7 lat :

NAGRODA: Emilia Skorek

NAGRODA: Szymon Wyżga

NAGRODA: Wiktoria Łasak

NAGRODA: Antonina Rakoczy

NAGRODA: Julia Grochal

NAGRODA: Hanna Dziędziora

Kategoria wiekowa 8-10 lat:

I NAGRODA: Kuba Brzegowy

II NAGRODA: Laura Bajorek

II NAGRODA: Amelia Gawin

III NAGRODA: Zosia Rzyczniak

WYRÓŻNIENIE: Wiktor Zabawski

WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Wojtanowska

WYRÓŻNIENIE: Kornelia Jakubek

Kategoria wiekowa 11-13 lat:

I NAGRODA: Leon Kalinowski

I NAGRODA: Karina Daszynycz

I NAGRODA: Maksymilian Jarosz

II NAGRODA: Kamila Piątek

II NAGRODA: Agnieszka Janawa

III NAGRODA: Tadeusz Lempart

III NAGRODA: Dagmara Kosowska

WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Małek

WYRÓŻNIENIE: Maria Kozyra

Kategoria wiekowa 14-16 lat:

I NAGRODA: Julia Łagan-Stefańska

I NAGRODA: Alicja Pająk

II NAGRODA: Alicja Tekieli

III NAGRODA: Emilia Brzyszczyk

WYRÓŻNIENIE: Jaroslav Presnakov

Kategoria osoby niepełnosprawne:

NAGRODA: Wojciech Pyla

NAGRODA: Dariusz Kóska

NAGRODA: Milena Pawlak

Kwalifikacje do wystawy

Weronika Gładysz

Zuzanna Chmielecka

Szymon Kielanowski

Kamil Sambór

Liliana Czeremuga

Roksana Sterkowiec

Natalia Warwas

Lena Kowalik

Aleksander Seroka

Milena Kot

Jagoda Maziarz

Emilia Stach

Julia Derguti

Andrii Poliuha

Wiktoria Kobylarz

Natalia Sioła


Laureatom serdecznie gratulujemy!

Równocześnie informujemy, że wernisaż pokonkursowy oraz rozdanie nagród odbędzie się 02.04.2022 r. o godz. 11:00, prosimy o potwierdzenie przybycia e-mail: chelm@dworek.eu

Pozostałe osoby zainteresowane wynikami konkursu zapraszamy na naszą stronę internetową chelm.dworek.eu na której 01.04. zostanie opublikowana galeria prac. Od 02.04.2022 do 29.04.2022 będzie możliwość obejrzenia stacjonarnej wystawy pokonkursowej.

Dla wszystkich pozostałych uczestników przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w konkursie w formacie PDF do samodzielnego wydruku. Osoby zainteresowane otrzymaniem takiego dyplomu prosimy o kontakt mailowy pod adresem: chelm@dworek.eu


Galeria