Kalendarium wydarzeń
Zumbini ®
10 sty wt, 10:00
Zumbini ®
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
12 sty czw, 9:20
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
13 sty pt, 10:00
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
16 sty pon, 10:00
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
Zumbini ®
17 sty wt, 10:00
Zumbini ®
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
19 sty czw, 9:20
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
20 sty pt, 10:00
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
23 sty pon, 10:00
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
Zumbini ®
24 sty wt, 10:00
Zumbini ®
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
26 sty czw, 9:20
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
27 sty pt, 10:00
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
FERIE Z KULTURĄ 2023 - UŻYTECZNIE I KREATYWNIE - EKO SZTUKA
30 sty pon, 10:00
FERIE Z KULTURĄ 2023 - UŻYTECZNIE I KREATYWNIE - EKO SZTUKA
FERIE Z GITARĄ 2023
30 sty pon, 16:00
FERIE Z GITARĄ 2023
FERIE Z KULTURĄ 2023 - UŻYTECZNIE I KREATYWNIE - EKO SZTUKA
31 sty wt, 10:00
FERIE Z KULTURĄ 2023 - UŻYTECZNIE I KREATYWNIE - EKO SZTUKA
FERIE Z GITARĄ 2023
31 sty wt, 16:00
FERIE Z GITARĄ 2023
FERIE Z KULTURĄ 2023 - UŻYTECZNIE I KREATYWNIE - EKO SZTUKA
01 lut śr, 10:00
FERIE Z KULTURĄ 2023 - UŻYTECZNIE I KREATYWNIE - EKO SZTUKA
FERIE Z GITARĄ 2023
01 lut śr, 16:00
FERIE Z GITARĄ 2023
FERIE Z KULTURĄ 2023 - UŻYTECZNIE I KREATYWNIE - EKO SZTUKA
02 lut czw, 10:00
FERIE Z KULTURĄ 2023 - UŻYTECZNIE I KREATYWNIE - EKO SZTUKA
FERIE Z GITARĄ 2023
02 lut czw, 16:00
FERIE Z GITARĄ 2023
FERIE Z KULTURĄ 2023 - UŻYTECZNIE I KREATYWNIE - EKO SZTUKA
03 lut pt, 10:00
FERIE Z KULTURĄ 2023 - UŻYTECZNIE I KREATYWNIE - EKO SZTUKA
FERIE Z GITARĄ 2023
03 lut pt, 16:00
FERIE Z GITARĄ 2023
LEŚNE FERIE 2023
06 lut pon, 10:00
LEŚNE FERIE 2023
FERIE Z GITARĄ 2023
06 lut pon, 16:00
FERIE Z GITARĄ 2023
LEŚNE FERIE 2023
07 lut wt, 10:00
LEŚNE FERIE 2023
FERIE Z GITARĄ 2023
07 lut wt, 16:00
FERIE Z GITARĄ 2023
LEŚNE FERIE 2023
08 lut śr, 10:00
LEŚNE FERIE 2023
FERIE Z GITARĄ 2023
08 lut śr, 16:00
FERIE Z GITARĄ 2023
LEŚNE FERIE 2023
09 lut czw, 10:00
LEŚNE FERIE 2023
FERIE Z GITARĄ 2023
09 lut czw, 16:00
FERIE Z GITARĄ 2023
LEŚNE FERIE 2023
10 lut pt, 10:00
LEŚNE FERIE 2023
FERIE Z GITARĄ 2023
10 lut pt, 16:00
FERIE Z GITARĄ 2023
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Konkurs Plastyczny "Portret Rodzinny- Portret Bliskiej mi Osoby" 2022

Konkurs Plastyczny "Portret Rodzinny- Portret Bliskiej mi Osoby" 2022

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy szkołom, przedszkolom, domom kultury oraz nauczycielom, a przede wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego „Portret rodzinny- portret bliskiej mi osoby” za udział w konkursie.

Każda praca była interesująca i w każdej pracy dało się odczuć zawarty kawałek serca do portretowanej osoby.

Gratulujemy wszystkim instytucjom wspaniałych podopiecznych, uczestnikom - każdemu z osobna, gratulujemy dobrej pracy i odwagi podjęcia konfrontacji konkursowej.

Wysoki poziom prac pod względem artystycznym oraz technicznym, jak również ciekawy sposób przedstawienia bliskiej osoby portretującego, bardzo nas ucieszyły. Jury w składzie: Elżbieta Jaros-Wasilewska, Małgorzata Dworzak, Anna Kulka wyróżniło 29 prac.

Otrzymaliśmy 267 prac od osób indywidualnych i od około 41 instytucji kulturalnych i oświatowych.

Laureatami drugiej edycji konkursu „Portret rodzinny- portret bliskiej mi osoby” zostali:

Kategoria wiekowa 5-7 lat :

NAGRODA: Emilia Skorek

NAGRODA: Szymon Wyżga

NAGRODA: Wiktoria Łasak

NAGRODA: Antonina Rakoczy

NAGRODA: Julia Grochal

NAGRODA: Hanna Dziędziora

Kategoria wiekowa 8-10 lat:

I NAGRODA: Kuba Brzegowy

II NAGRODA: Laura Bajorek

II NAGRODA: Amelia Gawin

III NAGRODA: Zosia Rzyczniak

WYRÓŻNIENIE: Wiktor Zabawski

WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Wojtanowska

WYRÓŻNIENIE: Kornelia Jakubek

Kategoria wiekowa 11-13 lat:

I NAGRODA: Leon Kalinowski

I NAGRODA: Karina Daszynycz

I NAGRODA: Maksymilian Jarosz

II NAGRODA: Kamila Piątek

II NAGRODA: Agnieszka Janawa

III NAGRODA: Tadeusz Lempart

III NAGRODA: Dagmara Kosowska

WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Małek

WYRÓŻNIENIE: Maria Kozyra

Kategoria wiekowa 14-16 lat:

I NAGRODA: Julia Łagan-Stefańska

I NAGRODA: Alicja Pająk

II NAGRODA: Alicja Tekieli

III NAGRODA: Emilia Brzyszczyk

WYRÓŻNIENIE: Jaroslav Presnakov

Kategoria osoby niepełnosprawne:

NAGRODA: Wojciech Pyla

NAGRODA: Dariusz Kóska

NAGRODA: Milena Pawlak

Kwalifikacje do wystawy

Weronika Gładysz

Zuzanna Chmielecka

Szymon Kielanowski

Kamil Sambór

Liliana Czeremuga

Roksana Sterkowiec

Natalia Warwas

Lena Kowalik

Aleksander Seroka

Milena Kot

Jagoda Maziarz

Emilia Stach

Julia Derguti

Andrii Poliuha

Wiktoria Kobylarz

Natalia Sioła


Laureatom serdecznie gratulujemy!

Równocześnie informujemy, że wernisaż pokonkursowy oraz rozdanie nagród odbędzie się 02.04.2022 r. o godz. 11:00, prosimy o potwierdzenie przybycia e-mail: chelm@dworek.eu

Pozostałe osoby zainteresowane wynikami konkursu zapraszamy na naszą stronę internetową chelm.dworek.eu na której 01.04. zostanie opublikowana galeria prac. Od 02.04.2022 do 29.04.2022 będzie możliwość obejrzenia stacjonarnej wystawy pokonkursowej.

Dla wszystkich pozostałych uczestników przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w konkursie w formacie PDF do samodzielnego wydruku. Osoby zainteresowane otrzymaniem takiego dyplomu prosimy o kontakt mailowy pod adresem: chelm@dworek.eu


Galeria