Przeskocz do treści
Bez kategorii

Leśne wakacje ze Szkiełkiem i Okiem – półkolonie 2024

Na moich półkoloniach stawiam przede wszystkim na wycieczki i czas spędzony na powietrzu. Chcemy z dziećmi odkrywać przyrodę w bliższych i dalszych okolicach Krakowa. Chodzić po lasach i łąkach, szukać mieszkańców rzek i pól a także eksperymentować w zaciszu Klubu Kultury Chełm. Poza wycieczkami w teren, odwiedzać będziemy ciekawe muzea i miejsca w Krakowie związane ze sztuką i historią naszego miasta, brać udział w grach terenowych, szaleć na placu zabaw, brać udział w warsztatach i rozgrywać niezliczone partie w przeróżne gry planszowe.

Opiekunowie to my, czyli Pani Asia (Joanna Hajduk) i Pani Ewa (Ewa Pierzchała), obecna na półkoloniach również w ubiegłych latach. Jesteśmy osobami z wykształceniem przyrodniczym (ukończone studia wyższe z biologii lub ochrony środowiska). Mamy wieloletnie doświadczenie w pracach w terenie oraz równie bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Wszyscy opiekunowie ukończyli kursy wychowawców kolonijnych lub kierowników wypoczynku. Podczas wycieczek jesteśmy w stanie dostarczyć informacji z zakresu szeroko pojętej przyrody i odpowiedzieć na (prawie wszystkie) dziecięce pytania.

Liczebność grup i podstawowe informacje:

– w każdym turnusie bierze udział nie więcej niż 15 dzieci, znajdują się one pod stałą opieką 2 osób od godziny 7:45-16:45
– zapewniamy obiady, które uwzględniają dietę dziecka (wg. informacji dostarczonych przez rodziców/opiekunów)
– do dyspozycji dzieci jest plac zabaw
– organizujemy wycieczki i kreatywne zajęcia
– wiek uczestników 7-12 lat
– półkolonie odbywają się w Klubie Kultury „Chełm” w Krakowie, ul. Chełmska 16.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/szkielkoioko.edu

Terminy:

Turnus 1: 24 – 28 czerwca (zostały tylko 3 miejsca!)
Turnus 2: 22 – 26 lipca
Turnus 3: 29 lipca – 02 sierpnia
Turnus 4: 19 – 23 sierpnia
Turnus 5: 26 – 30 sierpnia

Cena i promocje:

Cena jednego turnusu (5 dni) to:
1. Przy zapisie do 29 marca 850 zł
2. Przy zapisie do 10 maja 900 zł
3. Przy zapisie po 10 maja 950 zł

Przy zapisie dziecka na więcej niż jeden turnus cena drugiego i każdego kolejnego turnusu jest niższa o 50 zł.

UWAGA! W cenę za turnus wliczone zostały wszystkie bilety, w tym przejazdy autokarem, bilety MPK i wstępy. Cena za turnus zawiera również koszty obiadów, ubezpieczenia i materiałów na zajęcia.

UWAGA 2! Nie przyjmujemy zapisów na pojedyncze dni. Taka opcja będzie możliwa nie wcześniej, niż na tydzień przed rozpoczęciem turnusu, wyłącznie w przypadku istnienia wolnych miejsc na danym turnusie.

Skip to content