Kalendarium wydarzeń
STREFA RODZICA - WesoLudki
14 wrz wt, 10:00
STREFA RODZICA - WesoLudki
Strefa Rodzica - Dogoterapia
17 wrz pt, 10:00
Strefa Rodzica - Dogoterapia
STREFA RODZICA - WesoLudki
21 wrz wt, 10:00
STREFA RODZICA - WesoLudki
STREFA RODZICA - WesoLudki
24 wrz pt, 10:00
STREFA RODZICA - WesoLudki
STREFA RODZICA - WesoLudki
28 wrz wt, 10:00
STREFA RODZICA - WesoLudki
Strefa Rodzica - Spotkanie z doradcą
29 wrz śr, 10:00
Strefa Rodzica - Spotkanie z doradcą
BALET - LEKCJA POKAZOWA
29 wrz śr, 17:00
BALET - LEKCJA POKAZOWA
Strefa Rodzica - Dogoterapia
01 paż pt, 10:00
Strefa Rodzica - Dogoterapia
STREFA RODZICA - WesoLudki
05 paż wt, 10:00
STREFA RODZICA - WesoLudki
Strefa Rodzica- Język angielski z elementami gier i zabaw
08 paż pt, 10:00
Strefa Rodzica- Język angielski z elementami gier i zabaw
STREFA RODZICA - WesoLudki
12 paż wt, 10:00
STREFA RODZICA - WesoLudki
Strefa Rodzica- Język angielski z elementami gier i zabaw
15 paż pt, 10:00
Strefa Rodzica- Język angielski z elementami gier i zabaw
STREFA RODZICA - WesoLudki
19 paż wt, 10:00
STREFA RODZICA - WesoLudki
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Brak

Wielkie Marzenia - wyniki konkursu

Wielkie Marzenia - wyniki konkursu

Dziękujemy szkołom, przedszkolom, domom kultury oraz nauczycielom, a przede wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego „Wielkie Marzenia- niezmierzone morskie głębiny” za udział w konkursie.

Prace charakteryzowała ciekawa koncepcja- sposób rozwinięcia tematu mile nas zaskoczył, bogata kolorystyka oraz staranność wykonania w poszczególnych grupach wiekowych.

Gratulujemy wszystkim instytucjom wspaniałych podopiecznych, obdarzonych bogatą wyobraźnią, uczestnikom - każdemu z osobna, gratulujemy dobrej pracy i odwagi przedstawienia własnej wizji podwodnego świata.

Jury w składzie: Małgorzata Dworzak, Ariadna Ratajczak, Paulina Sobczak wyróżniło 14 uczestników z pośród 120 zgłoszonych prac.

Laureatami kolejnej edycji konkursu „Wielkie Marzenia- niezmierzone morskie głębiny” zostali:

Kategoria wiekowa 6-9 lat

I MIEJSCE Kamil Rosa

II MIEJSCE Stanisław Konarski

III MIEJSCE Tobiasz Górniak

WYRÓŻNIENIE Zuzanna Gałda

WYRÓŻNIENIE Igor Kramarzyk

WYRÓŻNIENIE Bruno Brych-Amrogowicz

Kategoria wiekowa 10-12 lat

I MIEJSCE Antonina Reroń

II MIEJSCE Milena Sanek

III MIEJSCE Natalia Konarska

WYRÓŻNIENIE Mikołaj Dąbrowski

WYRÓŻNIENIE Agata Mizera

Kategoria wiekowa 13-15lat

WYRÓŻNIENIE Lena Drabczyk

Osoby niepełnosprawne

NAGRODA Wiktoria Szumara

NAGRODA Patrycja Marzec

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!:))

Zapraszamy do zobaczenia galerii prac nagrodzonych poniżej.

Galeria z opisem prac również dostępna na naszym FB.

Galeria

Czytaj pozostałe aktualności

Sezon 2021-2022
Sezon 2021-2022
Zapraszamy do zapisu na nowy sezon kulturalny!w ofercie kontynuacja zajęć które już znacie oraz parę nowych propozycji ruchowych:)dla dziecidla dorosłych
Balet
Zapraszamy na zajęcia baletowe dla dzieci to podstawowe ćwiczenia taneczne wzbogacone o zabawy, wpływające na równowagę, postawę, zgrabną sylwetkę i wzmocnienie ciała. Taniec klasyczny…
Balet
GIMNASTYKA KOREKCYJNA
GIMNASTYKA KOREKCYJNA
Gimnastyka korekcyjna ma na celu korygowanie istniejących wad postawy oraz wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę i właściwe ułożenie kręgosłupa.Gimnastyka pozwoli…
Balet - Lekcja pokazowa
LEKCJA POKAZOWA Zapraszamy na lekcję pokazową z BALETU!Środa: 29.09.2021godz. 17:00- 17:30 grupa wiekowa 4-6 latgodz. 17:00- 17:30 grupa wiekowa 4-6 latgodz. 17:30- 18:00 grupa wiekowa 7+Zapisy…
Balet - Lekcja pokazowa