Kalendarium wydarzeń

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/w1_chelm/tpl/page/modules/kalendarz-wydarzen.php on line 22
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Zapisz się
Joga - lekcja pokazowa
Zapraszamy na lekcję pokazową z Jogi, którą poprowadzi Beata Krokowska. Zaczynamy o 10:30, 6 lutego (środa). Prosimy o zabranie wygodnych butów i ubrań. Zapraszamy do zapisów w Klubie Kultury Chełm lub na stronie: https://chelm.dworek.eu/zapisy
Zapisz się
Zapisz się
Nauka gry na pianinie i śpiewu
Zapraszamy na zajęcia z emisji głosu i naukę gry na pianinie.
Zapisz się
Dizajnerskie ferie z kulturą w Klubie Kultury Chełm
Podczas warsztatów dzieci (10+) będą mieć okazję do poznania innych niż do tej pory technik malowania i tworzenia na płótnie/materiale. Technika batiku, wykorzystująca specjalną metodę barwienia i zdobienia tkanin, stała się nieodłącznym elementem życia i kultury mieszkańców Indonezji. Natomiast shibori to japońska metoda ręcznego barwienia tkanin, w której wzory na materiale uzyskuje się poprzez jego składanie lub marszczenie.
Wstęp wolny
Koncert Świąteczny
W naszym imieniu oraz instruktorów i uczestników zajęć muzycznych zapraszamy na przedświąteczną odsłonę audycji muzycznej. Uczniowie Eweliny Sarad- Cichuty oraz Ani Al-Araj zaprezentują swoje umiejętności wokalne, z gry na pianinie i skrzypcach wykonując znane nam kolędy i piosenki zimowe. Wstęp wolny.
Zapisz się
Hip Hop nowe zajęcia stałe!
Zapraszamy na zajęcia dla dzieci i młodzieży z tańca nowoczesnego z elementami hip-hopu, commercial dance, dancehall oraz contemporary.Spotykamy się w każdy poniedziałek o godz. 17:30. Zajęcia poprowadzi Jakub Duda.
Zapisz się
FITNESS
Utrzymanie dobrego poziomu sprawności fizycznej to coś, do czego wszyscy powinniśmy dążyć.
Wstęp wolny
Słodkie warsztaty ozdabiania pierniczków i robienie ozdób świątecznych.
Zapraszamy na piątkowa Strefę Rodzica, a w niej słodkie warsztaty ozdabiania pierniczków
Wstęp wolny
Misiaki pluszaki od serca - akcja charytatywna
Co roku młodzież niepełnosprawna, która uczęszcza na „Terapię przez sztukę” w Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki", bierze udział w wystawie i aukcji charytatywnej, dzięki czemu udaje się choć w części zarobić na materiały plastyczne. W tym roku, chcemy im pomóc.
Wstęp wolny
Misiaki pluszaki od serca - akcja charytatywna
Co roku młodzież niepełnosprawna, która uczęszcza na „Terapię przez sztukę” w Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki", bierze udział w wystawie i aukcji charytatywnej, dzięki czemu udaje się choć w części zarobić na materiały plastyczne. W tym roku, chcemy im pomóc. Podczas warsztatów będziemy szyć maskotki dla młodzieży niepełnosprawnej i dorosłych w prezencie lub na wystawę z okazji jubileuszu „Terapii przez Sztukę” prowadzonej przez Elżbietę Jaros – Wasilewską.
Zapisz się
Świąteczne DIY
Świąteczne DIY.Okazja do stworzenia niepowtarzalnych dekoracji świątecznych z materiału i filcu. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na rodzinne warsztaty szycia ozdób świątecznych. Okazja do stworzenia niepowtarzalnych dekoracji świątecznych z materiału i filcu.
Zapisz się
Warsztaty ozdób świątecznych
Tradycyjnie jak co roku zapraszamy na warsztaty świąteczne.