Kalendarium wydarzeń
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
04 maja czw,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
05 maja pt,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
STREFA RODZICA - DOGOTERAPIA
05 maja pt, 10:00
STREFA RODZICA - DOGOTERAPIA
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
07 maja nd,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
08 maja pon, 10:00
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
09 maja wt,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
Zumbini ®
09 maja wt, 10:00
Zumbini ®
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
10 maja śr,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
11 maja czw,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
11 maja czw, 10:00
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
12 maja pt,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
12 maja pt, 10:00
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
13 maja sob,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
Talerzyk dla mamy- warsztaty ceramiczne (Tłumacz PJM)
13 maja sob, 9:00
Talerzyk dla mamy- warsztaty ceramiczne (Tłumacz PJM)
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
14 maja nd,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
15 maja pon,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
15 maja pon, 10:00
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
16 maja wt,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
Zumbini ®
16 maja wt, 10:00
Zumbini ®
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
17 maja śr,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
18 maja czw,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
18 maja czw, 10:00
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
19 maja pt,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
19 maja pt, 10:00
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
20 maja sob,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
21 maja nd,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
22 maja pon,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
22 maja pon, 10:00
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
23 maja wt,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
Zumbini ®
23 maja wt, 10:00
Zumbini ®
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
24 maja śr,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
25 maja czw,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
25 maja czw, 10:00
Smyki z gimnastyki -Strefa Rodzica
Przytulanka na dzień dziecka
25 maja czw, 17:00
Przytulanka na dzień dziecka
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
26 maja pt,
ZWIERZYNIECKI KONKURS PIOSENKI LATO 2023
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
26 maja pt, 10:00
STREFA RODZICA - JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI GIER I ZABAW
26 maja pt, 17:00
Nie ma jak u mamy
Warsztaty lizakowe
27 maja sob, 10:00
Warsztaty lizakowe
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
29 maja pon, 10:00
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
Zumbini ®
30 maja wt, 10:00
Zumbini ®
STREFA RODZICA - DOGOTERAPIA
02 cze pt, 10:00
STREFA RODZICA - DOGOTERAPIA
SPEKTAKL - Teatr Chrząszcz w Trzcinie
03 cze sob, 17:00
SPEKTAKL - Teatr Chrząszcz w Trzcinie "MI SIE" (TŁUMACZ PJM)
sty
lut
mar
kwi
maj
cze
lip
sie
wrz
paź
lis
gru
Zapisz się
Przytulanka na dzień dziecka
Zapraszamy na spotkanie, podczas którego wspólnie uszyjemy maskotki - przytulanki dla naszych dzieci z okazji Dnia Dziecka. Umiesz szyć na maszynie? Super, szybciej poradzisz sobie z naszym wyznawaniem Nie umiesz szyć? To nic! Wszystko Ci pokażemy i nauczymy. SERDECZNIE ZAPRASZAMY - przeszyj to z nami!Warsztaty odbędą się 25 maja o godz. 17:00.Koszt: 20 zł. Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłychZapisy: FORMULARZWpłaty przyjmujemy wyłącznie przelewem, prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila chelm@dworek.eu.Numer rachunku Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867Ilość miejsc ograniczona.
Zapisz się
SPEKTAKL - Teatr Chrząszcz w Trzcinie "MI SIE" (TŁUMACZ PJM)
Już 3 czerwca po raz kolejny zawita do naszego klubu, Teatr Chrząszcz w Trzcinie, ze spektaklem „MI SIĘ”. Inspiracją spektaklu jest dzień codzienny rodziny z małym dzieciątkiem, które ze względów oczywistych nie przejmuje się harmonogramem dnia rodziców, a najwięcej chęci do zabawy ma wtedy, kiedy trzeba iść spać. Małe MISIO ma swoje pomysły na zabawę i wciąga w nie całą widownię. Kanwą spektaklu są próby uśpienia najmłodszego członka rodziny przez rodzinę MISIÓW. Zapraszamy wszystkie małe i trochę większe misie od 2 do 6 lat na przedstawienie. 3. 06.2023, godz. 17:00 Bilet: 20 zł Zapisy: FORMULARZ ZAPISU Wpłaty przyjmujemy wyłącznie przelewem, prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila chelm@dworek.eu. Numer rachunku Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867Wydarzenie odbędzie się z udziałem tłumacza PJM.Wydarzenie jest realizowane z udziałem tłumaczy PJM w ramach przedsięwzięcia grantowego KBB/205/2022 pn „Dworek dostępny” w ramach projektu „Kultura bez barier” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, nr projektu POWR.04.03-00-00-0071/20, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zapisz się
Warsztaty lizakowe
Dzieci uwielbiają lizaki! A możliwość zrobienia własnego lizaka, to już absolutna przyjemność! Kreatywne warsztaty, podczas których dzieci samodzielnie, według własnego pomysłu przygotują swojego lizaka. Warsztaty uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Do stworzenia lizaka, używane są sprawdzone, atestowane produkty. Pod okiem instruktora, dzieci tworzą dowolne kształty, ogranicza je tylko wyobraźnia. Zapakowane lizaki, są gotowe do schrupania. Kiedy: 27.05.2023, godz. 10:00 Cena: 20 zł Dla dzieci od 5 lat. Zapisy: FORMULARZ ZAPISUWpłaty przyjmujemy wyłącznie przelewem, prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila chelm@dworek.eu. Numer rachunku Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867Ilość miejsc ograniczona.
Zapisz się
Talerzyk dla mamy- warsztaty ceramiczne (Tłumacz PJM)
Zapraszamy na kolejne obiecane spotkanie z ceramiką z Glinianą warszatownią. Nasza propozycja to warsztaty dla dzieci z okazji Dnia Matki. Do wykonania będzie ceramiczny talerzyk, a może coś innego? Ja bym się bardzo ucieszyła z takiego prezentu – praktyczny i wyjątkowy. Od dziecka dla mamy <3Gwarantujemy świetną zabawę, ale co też istotne, rewelacyjne ćwiczenie dla naszych pociech.13.05.2023, godz. 9:00Cena: 30 złDla dzieci od 5 lat.Zapisy: FORMULARZ ZAPISUWpłaty przyjmujemy wyłącznie przelewem, prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila chelm@dworek.eu. Numer rachunku Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”: 62 1240 4722 1111 0000 4860 1867Ilość miejsc ograniczona.Wydarzenie odbędzie się z udziałem tłumacza PJM. Wydarzenie jest realizowane z udziałem tłumaczy PJM w ramach przedsięwzięcia grantowego KBB/205/2022 pn „Dworek dostępny” w ramach projektu „Kultura bez barier” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, nr projektu POWR.04.03-00-00-0071/20, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zapisz się
Wiosna przylatuje na skrzydłach
Wiosną cała przyroda budzi się do życia. Na zajęciach zastanowimy się, skąd zwierzęta wiedzą, że wiosna przyszła. Przecież nie mają kalendarza. Poznamy ptaki, wracające w okolice Krakowa jako jedne z pierwszych. Dowiemy się m.in. skąd przylatują, gdzie budują gniazda i co jedzą. Bliżej przyjrzymy się również bocianom. Koszt: 20 zł Dla dzieci od lat: 7 Zapisy: FORMULARZ
Zapisz się
Gimnastyka ogólnorozwojowa dla dzieci
Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korekcji służą wspomaganiu prawidłowego rozwoju ruchowego twojego dziecka oraz kształtowaniu prawidłowej postawy i eliminowaniu w niej błędów. Prowadzenie: Monika Podleśny Zajęcia odbywają się we wtorki: 17:30 : 18:15Dla dzieci od 6 do 10 lat Koszt: 100 zł / miesiącZapisy: FORMULARZ
Zapisz się
Batikowe pisanki
A do wielkanocnego koszyczka polecają się batikowe pisanki. Każdy z przybyłych uczestników będzie mieć okazję, pod okiem Małgosi Dworzak stworzyć piękną i wyjątkową pisankę mało znaną metodą batikową. Metoda batikowa pochodzi z X w. i jest najstarszą techniką malowania pisanek. Polega na nakładaniu za pomocą szpilki, igły lub pióra gorącego wosku na skorupkę jajka. Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Warsztaty dla dorosłych! 5.04.2023 g. 16:00 Wstęp jedynie 10 zł. Należy przynieść ze sobą minimum 3 wydmuszki w jasnej skorupce :) Zapisy poprzez: FORMULARZINSTRUKCJA „JAK ZROBIĆ WYDMUSZKĘ Z JAJKA” AUTORSTWA REVESANSFIN: LINK
Zapisz się
Warsztaty tworzenia PALM WIELKANOCNYCH
Święta już za pasem. Przygotowujemy się do poprzedzającej Wielkanoc Niedzieli Palmowej, której nie potrafimy sobie wyobrazić bez Palmy.Na warsztatach wykonamy kwiaty (krokusów, żonkili i róż) z bibuły i krepiny, które posłużą nam do przygotowania plamy wielkanocnej. Pokażemy jak krok po kroku wykonać je samodzielnie. Sztuka robienia kwiatów z bibuły i krepiny wymaga czasu i cierpliwości, więc mamy nadzieje, macie jednego i drugiego w nadmiarze. Warsztaty dla dorosłych! Zapraszamy na warsztaty 29 marzec o godz. 12:00.Cena biletu: 20 zł.Obowiązują zapisy przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY prosimy w nazwie wydarzenia wpisać palmy. Na zgłoszenia czekamy do 27 marca.
Zapisz się
Kurczak na talerzu
Wiosna puka do naszych drzwi a wraz z nią Wielkanoc. Już teraz mamy dla Was propozycje warsztatów ceramicznych z tematyką świąteczną. Wykonamy wyjątkowe talerzyki w kształcie kurki i kurczaka z gliny. Taki talerz idealne nada się jako ozdoba na wielkanocny stół. Zapraszamy zarówno osoby zupełnie początkujące jak i zaawansowane.22 marca 2023 (środa), godz. 17:00Koszt uczestnictwa: 30 zł / osoba (obowiązują zapisy)Czas trwania: 60 minutZapisy: FORMULARZ w temacie prosimy o wpisanie: kurkaJeśli chcecie wziąć udział rodzinie w warsztatach - wówczas prosimy kupić bilety dla każdej osoby z osobna.Dla dzieci od 7+Odbiór wykonanych prac będzie możliwy przez świętami, wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani o terminie odbioru.
Wstęp wolny
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "PORTRET RODZINNY- PORTRET BLISKIEJ MI OSOBY" 2023
WYNIKI KONKURSUDziękujemy szkołom, przedszkolom, domom kultury oraz nauczycielom, a przede wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego „Portret rodzinny- portret bliskiej mi osoby” za udział w konkursie.Każda praca była interesująca i w każdej pracy dało się odczuć zawarty kawałek serca do portretowanej osoby.Na konkurs plastyczny „Portret rodzinny – portret bliskiej mi osoby” zostały nadesłane 284 prace z 47 jednostek kulturalnych z województwa małopolskiego.Jury Małopolskiego konkursu plastycznego „ Portret rodzinny – portret bliskiej mi osoby” przyznało nagrody i wyróżnienia następującym laureatom:Kategoria wiekowa 5-7 lat:Wiktor Markowski Szkoła Podstawowa w RybnejBrunon BielutAmelia Suślik Szkoła Podstawowa w RybnejWiktoria Hładowczak TCK ”Jutrzenka” ZakopaneWeronika Pająk Szkoła Podstawowa RadziszówAnabella Wirchał Szkoła Podstawowa w RybnejNatalia Nowak ZSP MorawicaAnna Hładowczak TCK ”Jutrzenka” ZakopaneKategoria wiekowa 8-10 lat:Jagoda Gwiazdowska Szkoła Podstawowa WołowiceAnna Słowik Szkoła Podstawowa nr 98 KrakówSebastian Księżyc Szkoła Podstawowa Nawojowa GóraWojciech Kijak Szkoła Podstawowa NaramaJanek Szczygieł Szkoła Podstawowa nr 158 KrakówHelena Skrabalak Szkoła Podstawowa CzułówMilena Starowicz Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w KrakowieAgata Bałdyga Szkoła Podstawowa nr 27 KrakówKategoria wiekowa 11-13 lat:Antonina Masłoń Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w KrakowieTomasz Oberwan Szkoła Podstawowa nr 107 KrakówHanna Gwiazdowska Szkoła Podstawowa WołowiceSebastian Zak ZPO Wola RadziszowskaOlga Hehorowicz-Gaber Szkoła Podstawowa nr 107 KrakówKacper Mazgaj Szkoła Podstawowa Nawojowa GóraLena Szczęśniak Szkoła Podstawowa nr 107 KrakówŁukasz Stępień Szkoła Podstawowa Nawojowa GóraKategoria wiekowa 14-16 lat:Julia Krzewińska KrakówMaria Cieślik SmardzowiceKarolina Mietła Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w KrakowieLilianna Szumilak II LO KrakówOsoby niepełnosprawne:Karolina Tylek Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w KrakowieTadeusz Hołda Szkoła Podstawowa nr 98 z oddziałami integracyjnego Kraków Dariusz Stanieczek Szkoła Podstawowa nr 107 KrakówMarceli Stachniak Szkoła Podstawowa nr 107 KrakówMaria Martyniak TCK ”Jutrzenka” ZakopaneMateusz Stokłosa ZPO Wola RadziszowskaLaureatom serdecznie gratulujemy!Równocześnie informujemy, że wernisaż pokonkursowy odbędzie się 25.03.2023r. o godzinie 10:00. Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” Klub Kultury ”Chełm”Zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w integracyjnym konkursie plastycznym„PORTRET RODZINNY - portret bliskiej mi osoby”Tematem konkursu jest wykonanie portretu bliskiej osoby, z która jest stale obecna w życiu uczestnika: mamy/taty, brata/siostry, babci/dziadka, cioci/wujka. Dopuszcza się wykonanie portretu składającego się maksymalnie z dwóch osób spokrewnionych z autorem.Celem konkursu jest:• wzmocnienie i promowanie więzi rodzinnych poprzez zwrócenie uwagi na ogromną rolę bliskich osób w wychowaniu dzieci• rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni wśród dzieci i młodzieży• umożliwienie dzieciom i młodzieży zaprezentowanie swojego talentu plastycznegoPrace należy dostarczyć osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00 lub pocztą do Klubu Kultury Chełm: ul. Chełmska 16, 30-238 Kraków.Ostatecznym terminem dostarczenia prac jest piątek 10.03.2023r. Regulamin konkursu do pobrania: REGULAMINFormularz konkursu do pobrania: FORMULARZOświadczenie konkursu do pobrania: OŚWIADCZENIE ** oświadczenie nie jest wymagane w przypadku zapisu przez INTERNETOWY FORMULARZ
Zapisz się
JĘZYK ANGIELSKI
Nauka języka angielskiego w kameralnej grupie, dla dzieci już od 5lat.Oferujemy warsztaty językowe dostosowane do wieku i umiejętności uczestników. Nauka przy użyciu gier językowych, piosenek oraz elementów plastyki.Warsztaty prowadzi Aleksandra Soboń-Smyk, ma ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzieży, pracując w szkołach językowych oraz przedszkolu.CZWARTKI:grupa 1, godz. 17.00 -17.45 - wiek 8-10 latgrupa 2, godz. 18.00-18.45 - wiek 5-7 latCena:Grupa 4 osobowa – 200 zł *Grupa 5-6 osobowa – 180 zł **Podział na grupy zostanie dostosowany do wieku i stopnia zaawansowania uczestników.FORMULARZ ZAPISU
Zapisz się
STREFA RODZICA - LOGORYTMIKA
NOWOŚĆ W STREFIE RODZICAZapraszamy na logorytmikę w ramach Strefy Rodzica do naszego klubu.Zajęcia dedykowane są dla dzieci od 1 roku do 3 lat. Zapisy poprzez FORMULARZ Logorytmika jest rodzajem zajęć łączących rytmikę oraz terapię logopedyczną. Wyjątkowe korzyści przynosi ona w pracy z dziećmi, ponieważ bazuje na naturalnej i prostej dla najmłodszych zabawie z rytmem. Zajęcia z logorytmiki nie wymagają od dzieci żadnego przygotowania ani określonego stopnia wrażliwości muzycznej.